Hagalas logo t-paita
20,00€ Sis. alv 25,5%
Klassinen t-paita valkoisella Hagalas-logolla.
Luvattiin jossakin kohtaa, että näitä ei teetetä myyntiin enää mutta minkäs köyhä artisti rahanhimolleen mahtaa?
Tilaa siis tästä ylävartalosi peittävä pukine, jonka pukemalla voi mennä S-markettiin, Peltotöihin, keikoille, häihin ja oikeastaan mihin vaan eikä tarvitse hävetä.
Kuvaus
Basic-T on perusmallin T-paita hyvällä hinta-laatu suhteella. Muotoonleikattu, hieman kapeampi malli joka sopii niin naisille kuin miehille. Paidassa teipattu niskasauma, joustava resori kauluksessa sekä käännetyt olkasaumat.
Materiaali
100% puuvillaa.
Pesu
40 asteessa nurinpäin käännettynä
Koot
XS – 4XL
Tuotteella on oeko-tex 100 sertifikaatti, joka kertoo käyttäjälleen tuotteen turvallisuudesta. Tuotteen pH-taso on ihoystävällinen ja tuote on tutkitusti haitta-aineeton sekä käytetyt väriaineet myrkyttömiä.
Kokotaulukko:
| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | 5XL | 6XL | |||
| Body length | 63 | 66 | 69 | 72 | 75 | 79 | 83 | 87 | 91 | 95 | ||
| 1/2 Chest | 42 | 46 | 50 | 54 | 58 | 64 | 70 | 76 | 82 | 88 |
Lisätiedot
| Koko | XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXXXL |
|---|






